Cirkus pro nejmenší
Workshop pro rodiče s dětmi

Co vás čeká

Cirkusový workshop, kde si zacvičí nejen děti, ale i jejich rodiče. Díky metodě cirkomotoriky si i ty nejmenší děti mohou zkusit úplné základy párové akrobacie a cirkusových kousků. Celé cvičení bude zastřešeno pohádkovým příběhem a doprovázeno hrou na muzikoterapeutické nástroje. Cirkomotorika je metoda, která učí děti zpevnění, uvolnění a balení se do klubíčka. Pomáhá nejen dětem, ale i jejich rodičům zpevňovat celé tělo, a to zábavnou a hravou formou vhodnou pro ty nejmenší děti.

Délka: cca 50 minut

Vhodné pro rodiče a děti od 2 do 4 let. Jedna vstupenka platí pro pár (rodič + dítě).

Lektorka: Juliána Vališková absolvovala několik cirkusových workshopů. Navíc tyto lekce vede již několik let a našla si tak svou vlastní osobitou cestu, jak principy cirkomotoriky spojovat s divadelními principy, s příběhy a se seznámením dětí s muzikoterapeutickými nástroji, které děti vedou ke klidu a uvolnění.

Těm, kteří si zakoupí vstupenku, budou několik dní před jejím konáním zaslány podrobné organizační informace prostřednictvím emailu. Dílny jsou fotografovány za účelem propagace na FB a IG Moravského divadla.

Veškeré dotazy směřujte na email: petra.slezackova@mdol.cz  

Premiéra: 7. 1. 2024