Dobrodružství se záchranáři
Divadelně-záchranářská dílna pro děti

Co vás čeká

Přijďte na naši divadelně-záchranářskou dílnu! O zábavu i napětí nebude nouze. Společně zažijeme dobrodružný příběh plný her, ale také se naučíme život zachraňující dovednosti.

Spolu se záchranáři a divadelními lektory se ponoříme do prostředí, kde není nic jisté a kde budeme společně hledat to nejlepší řešení. Vydej se s námi na dobrodružnou cestou! Nemusíš se ničeho bát! Pomocí her projdeme příběhem kluka a holky, kteří jsou jako vy. Kreativním neformálním způsobem se naučíš základní pravidla poskytování první pomoci přímo od záchranářů Zdravotnické služby Olomouckého kraje. 

Divadelní kurz první pomoci, jako doprovodný program k inscenaci Ad Matrem, již v divadle proběhl pro dospělé z řad veřejnosti a měl velký úspěch. Prostřednictvím tohoto interaktivního kurzu se nám také podařilo proškolit více než 100 pedagogických pracovníků škol. Příběh bude i tentokrát zasazen do prostředí lesa, kde se ztratí malé dítě a setkává se zde s nástrahami, které mohou potkat každého z nás.

Divadelní kurz první pomoci pro dospělé i divadelně záchranářská dílna pro děti vzniká ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou Olomouckého kraje.

Dílna je vhodná pro děti od 6 do 12 let (doprovod má vstup zdarma).

Délka: 120 minut

Těm, kteří si zakoupí vstupenku, budou několik dní před jejím konáním zaslány podrobné organizační informace prostřednictvím emailu.

Upozorňujeme, že divadelní kurz první pomoci pro děti bude dokumentován za účelem propagace na FB a IG Moravského divadla.  Veškeré dotazy můžete psát na email: petra.slezackova@mdol.cz

 

Kdy