Březen chystá divadelní nášup. Přesvědčte se

Už ve středu 4. března vás rozesmějí Nedotknutelní – dojemné vyprávění o tom, že ani od krku po prsty u nohou nepohyblivý člověk, odkázaný výhradně na pomoc druhých, nemusí ztratit smysl života. A ano, jde o komedii, jenže vrtkavě balancující na hraně dramatu.
O pár dnů později, 8. března, se můžete skvěle bavit u šílené komedie Splašené nůžky. Diváci dostanou možnost podílet se na policejním vyšetřování, pomáhat při rekonstrukci případu, vyslýchat podezřelé, a nakonec hlasováním určit i samotného vraha. Ve středu 11. března se můžete těšit na oblíbené Chvilky, už 13. března proběhne premiéra Romea a Julie a 22. března pohádkový baletní příběh Tarzan – král džungle.
Máme toho ale ještě mnohem víc. Třeba balet Želary, Sluhu dvou pánů a také oblíbenou Evitu. Pokud nevíte, kterou inscenaci dřív, střihněte si. Nebo si dejte všechno, ať jaro začnete ve velkém stylu. Celý program máme zde.