Klub příznivců
Moravského divadla Olomouc

Klub sdružuje fanoušky a příznivce Moravského divadla, pro které pořádáme besedy s inscenátory a se šéfy souborů, případně mají na vybraná představení výhodný vstup apod.

Členové klubu také každoročně vyhlašují a předávají Cenu o nejoblíbenější inscenaci sezony.

V případě dotazů ohledně členství se prosím obracejte na předsedu klubu Ing. Františka Minaříka, 775 242 659,

S dotazy k besedám a akcím v divadle se obracejte na Pavlínu Dočkalovou, 734 691 934, .

Informace pro členy

Pozvánka na besedu k inscenaci Prodaná nevěsta

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režisérkou Jankou Ryšánek Schmiedtovou k připravované premiérové inscenaci Prodaná nevěsta. Beseda se uskuteční ve středu 5. 6. v 16 hodin na sborovém sále! Nahoru začneme pouštět v 15:45.

Pozvánka na besedu k inscenaci ELA!

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režisérem Romanem Venclem a vybranými představiteli k připravované premiérové inscenaci ELA!. Beseda se uskuteční v úterý 30. 4. v 16 hodin na sborovém sále! Nahoru začneme pouštět v 15:45.

Vyřizuji vzkaz, že paní Wagnerová bude vybírat 100 Kč členský příspěvek na další rok!

Pozvánka na besedu k inscenaci Sugar

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režisérem Markem Davidem a vybranými představiteli k připravované premiérové inscenaci Sugar. Beseda se uskuteční v úterý 9. 4. v 16 hodin ve foyer! 

Pozvánka na besedu k inscenaci Brouk v hlavě

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režisérkou Jankou Ryšánek Schmiedtovou k připravované premiérové inscenaci Brouk v hlavě. Beseda se uskuteční ve středu 13. března v 16 hodin na sborovém sále. Nahoru začneme pouštět v 15:45.

Pozvánka na besedu k inscenaci Želary

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s choreografkou Hanou Litterovou, skladatelkou Zuzanou Lapčíkovou a šéfem baletu Janem Fouskem k připravované premiérové inscenaci Želary. Beseda se uskuteční v úterý 13. února v 16 hodin na sborovém sále. Nahoru začneme pouštět v 15:45.

Pozvánka na besedu k inscenaci Liška B.

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režisérem Miroslavem Krobotem k připravované premiérové inscenaci Liška B. Beseda se uskuteční v úterý 16. ledna v 16 hodin na sborovém sále. Nahoru začneme pouštět v 15:45.

Po besedě s panem Krobotem, zhruba od 16:45, bychom rádi navázali krátkou besedou s ředitelem divadla Davidem Gernešem, který by vás rád informoval o situaci ohledně slučování. Pokud budete mít prostor, můžete se na ni zdržet.

PF 2024

Milí příznivci Moravského divadla Olomouc,

dostali jsme se až k samému závěru letošního roku, a tak bych Vám tímto ráda poděkovala za přízeň. Přeji Vám krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hlavně pevné zdraví, radost z maličkostí a splněná (nejen divadelní) přání.

Jelikož by W. A. Mozart v lednu oslavil narozeniny a dá se říci, že jeho nesmrtelná díla ovládnou naši lednovou operní nabídku, připravili jsme pro Vás malý dárek v podobě vstupenky za 150 Kč na Tita (11. a 31. 1.) a derniéru Únosu ze serailu (15. 1.). Slevu lze uplatnit v pokladně po předložení klubové průkazky.

Těším se na Vás na první besedě roku 2024! Termín zveřejníme začátkem ledna.

Pozvánka na besedu k inscenaci Sedlák kavalír / Komedianti

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režisérkou Veronikou Kos Loulovou, dramaturgyní Viktorií Vášovou a choreografem Martinem Talagou k chystané operní premiéře Sedlák kavalír / Komedianti, kterou uvedeme 15. prosince. Beseda se uskuteční ve středu 13. prosince v 16:00 hodin ve foyer. Do foyer začneme pouštět v 15:45 hodin, prosím nechoďte hodinu dopředu.

Pozvánka na besedu k premiéře inscenace Natěrač

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režisérkou Janou Paulovou o chystané premiéře inscenace Natěrač, kterou uvedeme 24. listopadu. Beseda se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v 16:00 hodin na sborovém sále. Nahoru začneme pouštět v 15:45 hodin.