Klub příznivců
Moravského divadla Olomouc

Klub sdružuje fanoušky a příznivce Moravského divadla, pro které pořádáme besedy s inscenátory a se šéfy souborů, případně mají na vybraná představení výhodný vstup apod.

Členové klubu také každoročně vyhlašují a předávají Cenu o nejoblíbenější inscenaci sezony.

V případě dotazů ohledně členství se prosím obracejte na předsedu klubu Ing. Františka Minaříka, 775 242 659,

S dotazy k besedám a akcím v divadle se obracejte na Pavlínu Dočkalovou, 734 691 934, .

Informace pro členy

Pozvánka na besedu k inscenaci Sedlák kavalír / Komedianti

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režisérkou Veronikou Kos Loulovou, dramaturgyní Viktorií Vášovou a choreografem Martinem Talagou k chystané operní premiéře Sedlák kavalír / Komedianti, kterou uvedeme 15. prosince. Beseda se uskuteční ve středu 13. prosince v 16:00 hodin ve foyer. Do foyer začneme pouštět v 15:45 hodin, prosím nechoďte hodinu dopředu.

Pozvánka na besedu k premiéře inscenace Natěrač

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režisérkou Janou Paulovou o chystané premiéře inscenace Natěrač, kterou uvedeme 24. listopadu. Beseda se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v 16:00 hodin na sborovém sále. Nahoru začneme pouštět v 15:45 hodin.

Pozvánka na besedu k premiéře opery Ad Matrem

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režiséry Petrem Erbesem a Borisem Jedinákem o chystané premiéře opery Ad Matrem, kterou uvedeme 3. listopadu. Beseda se uskuteční ve středu 1. listopadu v 16:00 hodin na sborovém sále. Nahoru začneme pouštět v 15:45 hodin.

Pozvánka na besedu k premiéře hry Jmenuji se Ašer Lev

Vážení přátelé,

dovolujeme si vás pozvat na besedu s režisérem Adamem Steinbauerem o chystané činoherní premiéře Jmenuji se Ašer Lev, kterou uvedeme 6. října. Beseda se uskuteční v úterý 3. 10. v 16:00 hodin na sborovém sále. Nahoru začneme pouštět v 15:45 hodin.