Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Moravské divadlo Olomouc se zavazuje k zpřístupnění své internetové stránky www.mdol.cz v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, který provádí Směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102 ze dne 26. října 2016 o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetovou stránku mdol.cz

Vypracování tohoto
prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 1. 10. 2023.

Pro vypracování tohoto prohlášení byla použita metoda vlastního posouzení provedeného třetí stranou – zpracovatelem těchto internetových stránek, společností Heyduk, Musil & Strnad s.r.o..

Informace prezentované
v jiných formátech

Na našich webových stránkách jsou informace uloženy i v podobě dokumentů formátu DOC, DOCX, XLS, XLSX a PDF, a to zejména proto, že obsahují grafické prvky a formátování, které webový formát HTML nepodporuje. Případně jsou příliš velké, a tak doporučujeme jejich stažení. Formáty DOC a PDF jsou také mnohem vhodnější pro tisk. K prohlížení těchto dokumentů je možné zdarma stáhnout programy Microsoft Word Viewer, Microsoft Excel Viewer a Acrobat Reader.

Zpěná vazba
a kontaktní údaje

Stále pracujeme na tom, aby byly tyto stránky bez problémů přístupné všem uživatelům. Pokud narazíte na jakýkoli problém, dejte nám prosím vědět. Pro sdělení námětů, postřehů či informací o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím využijte e-mail info@hmsdesign.cz.