Program a vstupenky

Program

typ zobrazení
Soubor
Měsíc
Scéna
Sleva
Abo skupina
Ostatní
září

Pokladna

Horní nám. 22

779 00 Olomouc

tel.: 585 500 500

Otevírací doba:

po, st: 9:00–⁠18:00

út, čt, pá: 12:00–⁠18:00


Kateřina Meluchová

pokladna, informace
+420 585 500 500

Marta Opluštilová

pokladna, informace, předplatné, nabídka pro školy
+420 585 500 501

Pro školy

Vážení pedagogové,předkládáme vám nabídku titulů nabízených v rámci školních divadelních představení na školní rok 2024/2025.

Termín uzávěrky objednávek: 13. 9. 2024

Termíny vámi vybraných představení vám nabídneme e-mailem, případně telefonicky přibližně jeden měsíc před jejich konáním. Konkrétní tituly nasazujeme na repertoár dle vašeho zájmu a jednotlivé školy zařazujeme v pořadí došlých objednávek. U divácky atraktivních titulů je třeba počítat s delším časovým limitem při zařazování, event. s nabídkou náhradního adekvátního představení. Po odsouhlasení všech údajů (cena, počet vstupenek, způsob úhrady) a závazném potvrzení účasti v daném termínu vám budou e-mailem zaslány vstupenky, které jsou nevratné. Z tohoto důvodu doporučujeme, pokud škola nemá možnost v případě nemoci dětí doobsadit plný počet z jiných tříd, snížit počet objednaných vstupenek o průměrnou nemocnost na škole před zasláním vstupenek. Zůstane tak rezerva, aby v případě plného počtu dětí bylo možno dokoupit vstupenky přímo na místě.

Současně prosíme pedagogy, aby věnovali zvýšenou pozornost rozdělení vstupenek (zejména při větším počtu tříd) co nejdříve po jejich obdržení. Plánek hlediště s vyznačením konkrétních míst obdržíte mailem spolu se vstupenkami. Dále si dovolujeme požádat pedagogy, aby upozornili své děti, že jim nebude umožněn vstup do hlediště s batohy, nápoji či sladkostmi.

Začátek představení je v 10.00 hodin (v případě pohádky Miniopery může být začátek v 9.00 a v 11.00 hodin).

ŽÁDÁME O DOCHVILNOST, dostavte se ideálně 30 minut před začátkem představení, abyste nerušili ostatní diváky Vaším pozdním příchodem. Foyer a šatny jsou otevřeny již hodinu před začátkem představení.

Po několika letech jsme byli nuceni zvýšit cenu vstupenek na školní představení, a to v řádu desítek korun. Již není možné ignorovat neustále se zvyšující náklady spojené s divadelním provozem. Tento krok nám nicméně umožní odehrát v sezoně vyšší počet školních představení a přivítat v našem divadle více žáků, studentů i pedagogů. Doufáme, že se tento nezbytný krok setká s Vaším pochopením.

Potvrzenou objednávku, prosím, odešlete co nejdříve e-mailem na skoly@mdol.cz nebo na adresu Moravské divadlo Olomouc, obchodní oddělení, tř. Svobody 33, 779 00 Olomouc. Poté budou vaše objednávky zpracovány a postupně zařazovány do hracího plánu.

V případě potřeby můžete kontaktovat Martu Opluštilovou na tel. 585 500 501 nebo e-mailem na skoly@mdol.cz .

Platbu lze provést bankovním převodem na účet na základě vystavené faktury.

Zadaná představení a zájezdy

Představení odehrané ryze zaměstnancům společnosti je jedním z oblíbených benefitů, který pro vás rádi připravíme.

Na základě vaší představy vám vytvoříme nabídku uzavřeného představení na míru. Hlediště divadla stejně jako obvyklé open air scény mají kapacitu více než 400 diváků. Výběr vhodného titulu a podmínky s vámi domluvíme individuálně. Neváhejte nás kontaktovat.

Petr Zadorožný
vedoucí prodeje a služeb
+420 585 500 277

 

Zájezdy

Máte-li zájem pořádat ve vašem městě kulturní akci, můžete ji obohatit o některé z představení Moravského divadla.

Rádi s vámi projdeme naši zájezdovou nabídku a pomůžeme vybrat nejlepší variantu podle vašich možností a technických specifikací místa.

Barbora Paříková
zájezdy
+420 585 500 179
+420 777 096 906

KMD Arter

logo Arter

Klub mladého diváka Arter je platformou sdružující mladé lidi se zájmem o kulturu a zejména divadelní dění v Olomouci.

Klub vznikl z iniciativy ředitele Moravského divadla Davida Gerneše a studentů Katedry divadelních a filmových studií na Filozofické fakultě Univerzity Palackého. Klub funguje od roku 2021.

Členem se může stát kdokoliv, kdo není starší 26 let. Pak už stačí jen zakoupit na pokladně Moravského divadla členskou kartu, která vám umožní využívat všechny členské slevy, účastnit se workshopů, zájezdů, prohlídek a mnoha dalších klubových aktivit. Cena karty je 200,-.

Moravské divadlo poskytuje členům KMD Arter slevu 50 % na vybraná představení.

Více informací o KMD Arter naleznete ZDE.

Dárkové šeky

Dárkové šeky

Jako skvělý vánoční dárek nebo narozeninové překvapení vám poslouží divadelní dárkové šeky.

Jedná se o voucher s vámi zvolenou hodnotou s platností jeden rok. Návštěvník pak poukaz uplatní na nákup vstupenek na vybrané představení.

Hodnota dárkového šeku může být v rozmezí od 1 do 9 999 korun. Dárkové šeky lze uplatnit v pokladně divadla nebo online, při platbě jednoduše zadáte kód šeku.

Dárkové šeky můžete zakoupit na stránkách WebTicket.

V případě nižší hodnoty šeku, než je cena vstupenek, je třeba doplatit cenový rozdíl. V případě vyšší hodnoty šeku, než je cena vstupenek, lze zůstatkovou hodnotu šeku použít při dalším nákupu vstupenek. Je ovšem nutné respektovat dobu platnosti šeku.

Šek nelze uplatnit na pronájmy, je nevratný a není směnitelný za hotovost. Nenechávejte, prosím, možnost výměny šeku za vstupenky na poslední chvíli před vypršením platnosti šeku. Divadlo negarantuje dostatek volných míst na představení v závěru roku.

Blokové předplatné

Blokové předplatné je vhodné pro ty z vás, kteří máte chuť často navštěvovat naše divadlo, ale nevyhovují vám termíny standardních abo skupin.

V pokladně si zakoupíte šest kuponů, které lze uplatnit na balet, činohru, operu, operetu a muzikál.

Cena blokového předplatného je oproti ceně vstupného výrazně nižší než vstupné do prvního a druhého cenového pásma. Představení a místo si můžete zarezervovat online nebo telefonicky a při příchodu do divadla si na pokladně vyměníte kupon za vstupenku, neplatíte žádný další doplatek. Pokud máte zájem o více vstupenek, vyměníte si více kuponů.

Blokové předplatné platí na představení konaná pouze v Moravském divadle Olomouc, neplatí pro premiéry, silvestrovské představení, hostující soubory, pronájmy. Platí pouze pro sezonu 2024/2025 a není převoditelné do dalších sezon. Cena blokového předplatného (6 kuponů) na sezonu 2024/2025 je 2.490 Kč. Platit můžete hotově, kartou nebo na fakturu.