Herecko-režijní víkendový workshop

Co vás čeká

Chcete si na vlastní kůži vyzkoušet nejenom práci herce, ale také režiséra? Pak navštivte intenzivní dvoudenní workshop pod vedením Michaely Doleželové a Romana Vencla, kteří vám představí některé z metod divadelní práce a herecké a režijní tvorby.

Ocitnete se na straně herce, který je při své práci veden režisérem, a vyzkoušíte si naopak i pozici režiséra. Poznáte, jak subjektivní je vnímání divadla, a jak i nepatrná drobnost dokáže změnit význam všeho, co se děje na jevišti. V rámci kurzu se bude mimo jiné pracovat s předem zadaným textem, který bude sloužit jako výuková pomůcka. To vše pod profesionálním vedením dramaturgyně a uměleckého šéfa činohry Moravského divadla Olomouc.

Víkendový workshop proběhne v sobotu 13. dubna v časech od 9:00-12:00, následuje hodinová pauza a dále od 13:00-16:00, a v neděli 14. dubna v čase 9:00-12:00.

Těm, kteří si zakoupí vstupenku, budou několik dní před konáním zaslány podrobné organizační informace prostřednictvím emailu.

Vhodné od 15 let.

Workshop je fotografován za účelem propagace na FB a IG Moravského divadla. Veškeré dotazy můžete psát na email: petra.slezackova@mdol.cz  

Kdy

Tuto inscenaci v nejbližší době nehrajeme.