Workshop contemporary dance pro dospělé
Vhodné pro mírně pokročilé a studenty tanečních oborů

Co vás čeká

Zajímá Vás svět contemporary dance a chcete si zkusit pracovat s choreografkou Robertou Ferrarou, která bude s baletním souborem Moravského divadla vytvářet choreografii WHITEflag day?

Premiéra tohoto projektu bude 9. 5. v nově zrekonstruovaném Centralu. Roberta Ferrara vystudovala moderní literaturu se zaměřením na divadelní kulturu s experimentální diplomovou prací o hodnotě instinktivního pohybu jako terapeutického daru pro tanečníky i netanečníky, kde svůj výzkum spojila s ponořením se do studia technik a jazyků mezinárodního současného tance.

Přítomnost, vědomí a energie jsou hnací silou vědomé pedagogické praxe, kterou vede Roberta Ferrara, školitelka společnosti Equilibrio Dinamico. V této praxi slouží vůle a otevřenost tělu, mysli i duchu. Trénink provází koncept střídání, neustálé souhry jin a jang, zůstávání v souladu se sebou samým prostřednictvím vědomého, pružného a přítomného těla. „Pustit se, abychom dosáhli“ je opakující se mantrou během lekce, jejímž cílem je přístup k osobnímu stavu hlubokého, autentického a citlivého zkoumání, které se otevírá novým dimenzím.

Workshop bude probíhat v anglickém jazyce.  Délka workshopu: 3 hodiny Vhodné zejména pro mírně pokročilé a studenty tanečních oborů 15+

Těm, kteří si zakoupí vstupenku, budou několik dní před konáním zaslány podrobné organizační informace prostřednictvím emailu. 

Workshop je fotografován za účelem propagace na FB a IG Moravského divadla.  

Veškeré dotazy můžete psát na email: petra.slezackova@mdol.cz

Kdy

Tuto inscenaci v nejbližší době nehrajeme.